Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Hardware

18.10.17
Skládací smartphone ZTE má dva displeje

Čínská společnost ZTE uvedla nový model smartphonu, který se od všech ostatních odlišuje tím, že je skládací a vybavený dvěma plnohodnotnými displeji.

18.10.17
Surface Book 2, pětkrát rychlejší než předchůdce, je skutečností

Společnost Microsoft uvedla inovované verze svého notebooku Surface Book, o nichž tvrdí, že jsou pětkrát rychlejší než zmiňovaná první generace.

15.10.17
Klíčenky od Subaru obsahují zranitelnost

To, že se automobily dají krást „přes elektroniku“, je obecně známá věc, nicméně až dnes nabývá tato hrozba reálných rozměrů a má vliv na velké množství vozidel jedné značky.

13.10.17
Nová technologie slibuje pevné disky s kapacitou 40 TB

Experti už od poloviny minulé dekády předpovídají, že flashová paměť nakonec převálcuje klasické pevné disky (HDD) hlavně v oblasti nákladů, což je v podnikovém sektoru významný faktor.

08.10.17
Lenovo slaví 25 let značky ThinkPad

Společnost Lenovo slaví 25 let značky firemních notebooků ThinkPad (původně pod IBM). Při této příležitosti vydala ThinkPad, který oplývá retro designem i retro cenovkou: 1 899 dolarů.

04.10.17
Intel přejmenoval Kaby Lake Pentia na Pentium Gold

Intel nedávno oznámil změnu ve své produktové řadě, která souvisí s jeho procesory Pentium série G. Ty budou přejmenovány na Pentium Gold. Tento název pak bude doplněn původním modelovým označením.

01.10.17
Commodore 64 Mini se poveze na vlně retra

Společnost Nintendo se v poslední době činí a zmenšené verze jejích retro konzolí jsou mezi hráči velkým hitem. A na této vlně se ponese i další chystaný model, Commodore 64 Mini, od firmy Retro Games.

28.09.17
Nový levný telefon od LG odpuzuje komáry

Jestli jste si právě ověřovali datum v kalendáři, pak vás můžeme uklidnit, že tohle opravdu není apríl.

25.09.17
Intel vydal desktopové čipy Core 8. generace

Společnost Intel poodhalila další detaily ze své řady procesorů Core 8. generace, které se tentokrát týkají desktopových modelů.

20.09.17
Vlajkové smartphony jsou stále dražší, ukazuje i Google

Vlastnit top model mezi smartphony nějaké značky je stále dražší. Většina smrtelníků na nejnovější iPhone X ani nedosáhne a většina ostatních se na něj nejspíš zadluží. A chystané vlajkové lodi Googlu o moc levnější...

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
TOPlist
*