Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

09.08.17
Tvůrce pravidel pro hesla: Uznávám, že jsem se mýlil

Všichni jsme tu zprávu už viděli. Máme na mysli tu, která nám říká, že platnost našeho hesla vypršela a máme si vytvořit nové.

08.08.17
Unikly první snímky funkčního Samsungu Galaxy Note 8

Je tomu jen týden od chvíle, kdy Evan Blass na Twitteru zveřejnil snímky finálního vzhledu Samsungu Galaxy Note 8. Tyto snímky (viz hlavní obrázek) jsou postaveny na továrních schématech, a kromě samotného phabletu zobrazují...

04.08.17
Procesory Intel Coffee Lake prý budou potřebovat nové desky

Výrobce základních desek ASRock odepisoval na Twitteru na dotazy uživatelů a prozradil, že chystané čipy Coffee Lake od Intelu nebudou kompatibilní se základními deskami řady 200.

31.07.17
Apple z čínského App Storu odstranil VPN aplikace

V průběhu víkendu se na internetu začaly objevovat zprávy, že Apple na čínském trhu odstranil ze svého App Storu veškeré aplikace pro VPN připojení. Nyní se k této situaci oficiálně vyjádřil i samotný americký gigant.

31.07.17
Honolulu zakáže používání mobilních zařízení na přechodech

Jednou z nevýhod smartphonů, které se na rozdíl od jiných zařízení dají používat teoreticky vždy a všude, je fakt, že s nimi lidé zanedbávají základní činnosti… jako třeba dávat pozor na cestu.

21.07.17
Chystá se konzole Nintendo 64 Classic?

Společnost Nintendo si v úterý zažádala u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) o čtyři ochranné známky, všechny na ovladače.

19.07.17
Bill Gates: Do dvou let se zbavíme spamu

Vyjádření tehdejšího hlavního softwarového architekta Microsoftu z nadpisu tohoto článku je ovšem již 13 let staré.

13.07.17
Na co bylo ve starých počítačích tlačítko Turbo

Někteří z vás si možná pamatují, že před dávnou dobou mívaly počítače vedle tlačítek pro zapnutí a restart také tlačítko označené jako „Turbo“.

07.07.17
Qualcomm: iPhony porušují některé naše patenty

Společnost Qualcomm vyhrocuje svůj spor s Intelem a řeší to přes Apple. Tvrdí totiž, že některé iPhony a iPady využívající čipsety od Intelu porušují jeho patenty a chce je tedy nechat zakázat.

06.07.17
Pixel 2: Co víme o příští vlajkové lodi Googlu

Google v loňském roce nahradil licencované Nexusy svou vlastní řadu telefonů. Pro letošek chystá její inovovanou verzi: Pixel 2.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
TOPlist
*