Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

14.12.17
Jižní Korea brzdí bitcoinové šílenství novými regulacemi

Jižní Korea se chystá zavést řadu nových pravidel pro kryptoměny ve snaze o prevenci spekulativních investic ze strachu, že bitcoin by mohl být jen další bublina. Zároveň chce omezit využívání digitálních měn pro zločinné...

14.12.17
Francie chce zakázat používání smartphonů na školách

O používání mobilních zařízení dětmi se diskutuje neustále. Ani mnozí rodiče nemají jasno v tom, kdy a za jakých podmínek svojí ratolesti dovolit smartphone.

13.12.17
Facebook zareagoval na kritiku bývalého manažera

Facebook vydal oficiální reakci na komentáře svého bývalého manažera, který prohlásil, že tato platforma i další sociální sítě „ničí způsob fungování společnosti.“

12.12.17
Intel uvedl úsporné procesory Pentium Silver a Celeron

Jen před pár týdny se Intel rozhodl udělat pár změn ve svých schématech pojmenovávání produktů a představil řadu CPU Pentium Gold, která se skládá z dosavadní série Pentium „Kaby Lake“ včetně dobře hodnocených modelů...

12.12.17
Bývalý manažer cítí vinu za vytvoření Facebooku

Sean Parker není jediným bývalým manažerem Facebooku, který přehodnocuje své postoje k produktům, jež vytvořili, a vlivu, jež mají na společnost jako celek.

10.12.17
YouTube prý v březnu rozjede placenou hudební službu

YouTube se evidentně bude opět snažit rozjet vlastní placenou službu pro streamování hudby, která má konkurovat třeba Spotify nebo Apple Music.

07.12.17
Smartphone od LG stojí více než iPhone X

Pokud jde o cenovku, je rekordmanem mezi (sériově vyráběnými) smartphony iPhone X od Applu. To by se však brzy mohlo změnit.

04.12.17
Google si posvítí na appky kradoucí osobní data

Google i nadále zpřísňuje pravidla, pokud jde o zobrazování reklam v androidových aplikacích, a upozorňuje vývojáře, aby byli transparentnější ohledně sběru dat ve svých programech.

04.12.17
Esemesky včera oslavily čtvrtstoletí

Dne 3. prosince 1992 se toho moc neudálo, nicméně i přesto je toto datum významné, a to konkrétně pro fanoušky mobilních technologií. Přesně tehdy, před 25 lety, totiž byla odeslána první SMS zpráva.

03.12.17
Qualcomm překonal Intel v testech rychlosti na iPhonu X

Společnost Apple přidala v loňském roce jakožto dodavatele komponent pro svůj iPhone americký Intel a snížila tak svou závislost na modemových čipech od Qualcommu.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*