Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

19.10.17
Microsoft: u ARM jsme překonali svou vlastní laťku

Když Microsoft a Qualcomm vloni ohlašovali partnerství, oznamovali, že v jeho rámci chtějí uživatelům dodat komplexní uživatelský zážitek z Windows 10 na strojích s ARM procesory.

19.10.17
HP odhaluje ZBook X2, drahý hybrid pro grafiky

Společnost HP na středeční konferenci Adobe Max uvedla konvertibilní (hybridní) notebook 2 v 1 profesionální třídy, HP ZBook X2.

18.10.17
Skládací smartphone ZTE má dva displeje

Čínská společnost ZTE uvedla nový model smartphonu, který se od všech ostatních odlišuje tím, že je skládací a vybavený dvěma plnohodnotnými displeji.

18.10.17
Surface Book 2, pětkrát rychlejší než předchůdce, je skutečností

Společnost Microsoft uvedla inovované verze svého notebooku Surface Book, o nichž tvrdí, že jsou pětkrát rychlejší než zmiňovaná první generace.

15.10.17
Klíčenky od Subaru obsahují zranitelnost

To, že se automobily dají krást „přes elektroniku“, je obecně známá věc, nicméně až dnes nabývá tato hrozba reálných rozměrů a má vliv na velké množství vozidel jedné značky.

13.10.17
Nová technologie slibuje pevné disky s kapacitou 40 TB

Experti už od poloviny minulé dekády předpovídají, že flashová paměť nakonec převálcuje klasické pevné disky (HDD) hlavně v oblasti nákladů, což je v podnikovém sektoru významný faktor.

09.10.17
Klient AIM odchází do věčných lovišť

Konec jedné éry, která ve skutečnosti skončila už před deseti lety. Tak by se dalo charakterizovat oznámení společnosti Oath (dříve AOL), že končí se svým ikonickým chatovacím klientem AIM.

08.10.17
Lenovo slaví 25 let značky ThinkPad

Společnost Lenovo slaví 25 let značky firemních notebooků ThinkPad (původně pod IBM). Při této příležitosti vydala ThinkPad, který oplývá retro designem i retro cenovkou: 1 899 dolarů.

04.10.17
Intel přejmenoval Kaby Lake Pentia na Pentium Gold

Intel nedávno oznámil změnu ve své produktové řadě, která souvisí s jeho procesory Pentium série G. Ty budou přejmenovány na Pentium Gold. Tento název pak bude doplněn původním modelovým označením.

02.10.17
Mozilla má Firefox Quantum, vyzyvatele Chromu

Mozilla uvedla další velkou aktualizaci svého prohlížeče, Firefox 57, který je tak výrazným zlepšením oproti svému předchůdci, že dostal své vlastní jméno, Firefox Quantum.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
TOPlist
*