Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

23.02.17
Nejrychlejší SD karty Sony zapisují data rychlostí 299 MB/s

Fanoušci fotografování zajásají, zejména ti, kteří rádi zachycují snímky ve vysokém rozlišení a při vysoké rychlosti. Sony totiž představuje „nejrychlejší SD karty na světě," sérii SF-G.

22.02.17
Nový LTE modem Qualcomm nabízí maximální rychlost 1,2 Gbit/s

Qualcomm v úterý představil svůj LTE modem Snapdragon X20, pokročilý čipset pro komunikaci, který nabízí několik převratných novinek.

21.02.17
Samsung prý brzy opět začne prodávat phablet Galaxy Note 7

Mobilní budoucnost Samsungu je sice nyní upřena spíše na chystané modely Galaxy S8 a Note 8, a možná byste si tedy dokázali představit, že by společnost chtěla všechno okolo Note 7 zapomenout.

19.02.17
HTC se stahuje z trhu levných smartphonů

Společnost HTC mění svou mobilní strategii. Úplně se totiž stahuje z trhu levných (entry-level) smartphonů a místo toho se bude více orientovat na luxusnější modely s vyššími maržemi.

17.02.17
Ceny PC půjdou nahoru, je málo DRAM, SSD i LCD

Ceny PC jdou – a nadále půjdou – směrem nahoru. Na vině jsou především chybějící dodávky komponent, ale i snaha výrobců utrhnout z padajícího trhu aspoň něco málo zisků.

16.02.17
Levné řešení elektronické pokladny i pro druhou vlnu EET

Kdo říká, že řešení elektronické pokladny pro elektronickou evidenci tržeb (EET) musejí být drahé? Představujeme helloCash, virtuální pokladnu, která je vhodná i pro druhou vlnu.

16.02.17
Bezpečnostní experti objevili novou variantu malwaru Xagent

Bezpečnostní experti z firmy Bitdefender, která vyrábí antivirový software, objevili novou variantu malwaru Xagent, který cílí na počítače se systémem macOS.

16.02.17
Verizon chce slevu 250 milionů dolarů na akvizici Yahoo

Americký operátor Verizon má stále zájem na koupi klíčového internetového byznysu společnosti Yahoo, ale ne za původní cenu 4,83 miliardy dolarů.

10.02.17
Procesory Intel 8. generace budou stále se 14nm technologií

Intel na svém výročním setkání s investory v Kalifornii potvrdil, že některé z jeho procesorů Core osmé generace zůstanou u 14nm výrobní technologie. Hlavní řada procesorů od Intelu tak bude 14nm technologii využívat již...

10.02.17
Apple ukládal léta smazané historie z prohlížeče Safari

Ruská digitálně-forenzní společnost ElcomSoft ukázala důkazy o tom, že Apple ukládá záznamy uživatelské historie z prohlížení webů na úložiště iCloud i poté, co byly smazány.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
TOPlist
*