Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

31.10.17
Kontroverzní mobilní redesign Skype přichází na desktopy

Ať už se vám to líbí nebo ne, dočkají se také uživatelé Skypu na systémech Windows a Mac kontroverzního redesignu ve stylu Snapchatu, který nedávno „zasáhl“ mobilní zařízení.

31.10.17
Microsoft má patent, kterým zachraňuje jack na sluchátka

Klasická 3,5mm zdířka neboli jack na sluchátka ze smartphonů pomalu mizí, což je samozřejmě škoda. Microsoft si to evidentně myslí taky.

30.10.17
Facebook: mikrofony pro cílenou reklamu nezneužíváme

Čas od času vyvstanou na povrch historky o údajném naslouchání uživatelům ze strany Facebooku skrze mikrofony chytrých telefonů a následném využívání získaných informací pro cílení reklamy.

24.10.17
Otevřen nový pražský showroom Lenova

Společnost MARSANN IT, která působí v ČR a na Slovensku, oznámila otevření nového pražského showroomu, v němž budou v nabídce zařízení značky Lenovo a Motorola.

23.10.17
Snahy Googlu o zvýraznění nezabezpečených webů se vyplácejí

O on-line zabezpečení se veřejnost zajímá stále více, a je to tak správně. A to i vzhledem k počtu lidí, kteří dnes využívají internet a sdílejí na něm s různými weby svá osobní data.

19.10.17
Microsoft: u ARM jsme překonali svou vlastní laťku

Když Microsoft a Qualcomm vloni ohlašovali partnerství, oznamovali, že v jeho rámci chtějí uživatelům dodat komplexní uživatelský zážitek z Windows 10 na strojích s ARM procesory.

19.10.17
HP odhaluje ZBook X2, drahý hybrid pro grafiky

Společnost HP na středeční konferenci Adobe Max uvedla konvertibilní (hybridní) notebook 2 v 1 profesionální třídy, HP ZBook X2.

18.10.17
Skládací smartphone ZTE má dva displeje

Čínská společnost ZTE uvedla nový model smartphonu, který se od všech ostatních odlišuje tím, že je skládací a vybavený dvěma plnohodnotnými displeji.

18.10.17
Surface Book 2, pětkrát rychlejší než předchůdce, je skutečností

Společnost Microsoft uvedla inovované verze svého notebooku Surface Book, o nichž tvrdí, že jsou pětkrát rychlejší než zmiňovaná první generace.

15.10.17
Klíčenky od Subaru obsahují zranitelnost

To, že se automobily dají krást „přes elektroniku“, je obecně známá věc, nicméně až dnes nabývá tato hrozba reálných rozměrů a má vliv na velké množství vozidel jedné značky.

předchozí
předchozí
další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
TOPlist
*