Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Software

22.02.17
Recenze: On1 Photo 10

Pokud hledáme alternativu pro Photoshop nebo Lightroom, možná jsme na správné cestě – On1 firmy ON1 Software by mohl být správným řešením.

19.02.17
Recenze: Akvis HDRFactory 5.5

Programů pracujících s technologií High definition range (HDR) bylo v posledních letech spousta a zdálo se, že tento segment drží nad vodou oblast fotoeditačních softwarů.

16.02.17
Levné řešení elektronické pokladny i pro druhou vlnu EET

Kdo říká, že řešení elektronické pokladny pro elektronickou evidenci tržeb (EET) musejí být drahé? Představujeme helloCash, virtuální pokladnu, která je vhodná i pro druhou vlnu.

16.02.17
Bezpečnostní experti objevili novou variantu malwaru Xagent

Bezpečnostní experti z firmy Bitdefender, která vyrábí antivirový software, objevili novou variantu malwaru Xagent, který cílí na počítače se systémem macOS.

08.02.17
76 oblíbených aplikací pro iOS obsahuje zranitelnost

Pokud jde o bezpečnost aplikací, je systém iOS obecně považován za bezpečnější než Android. To však neznamená, že by byl veškerý software v systému od Applu bez zranitelností.

07.02.17
Ellp je něco jako IFTTT pro desktopy

Program Ellp patří mezi ty relativně nové aplikace, které dokážou automatizovat provádění určitých operací na vašem počítači.

06.02.17
E-mail má stále své místo v komunikaci firem. Průzkumy ale ukazují, jak se způsob jeho využití mění

Navzdory všem předpovědím o úpadku e-mailové korespondence v souvislosti s rozmachem sociálních sítí zůstává právě email jedním z nejdůležitějších komunikačních nástrojů v pracovním i osobním styku. Ukazuje to několik...

05.02.17
Recenze: Machinery HDR Effect 3

Měnit fotografie pomocí technologie HDR je v posledních letech stále populárnější, ostatně za to mluví i skutečnost, že se tato technologie dostala i do klasických fotoeditačních softwarů. To ale neznamená, že se neobjevují...

05.02.17
Zapněte si ve Windows 10 funkci Pracovní prostor Windows Ink

Funkci Pracovní prostor Windows Ink si můžete zapnout, i když nemáte k počítači připojeno žádné digitální pero.

03.02.17
Upravte si svůj PC s Windows s nástrojem Winaero Tweaker - 2.díl

Nástroj Winaero Tweaker vám umožní nakonfigurovat taková nastavení, která se jinak dají provádět jen pomocí registru, a to, aniž byste museli používat editor registru.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
TOPlist
*