Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Archiv

Doplňky pro Skype táhnou

"Extras" jsou samostatné rozšiřující moduly (plug-in), které vytváří nezávislí vývojáři třetích stran a jež..."Extras" jsou samostatné rozšiřující moduly (plug-in), které vytváří nezávislí vývojáři třetích stran a jež uživatelům umožňují rozšiřovat funkční možnosti aplikace Skype a obohacovat jejich hovory uskutečňované přes Skype.
Jelikož jsou Extras snadno přístupné, uživatelé mohou s aplikací Skype dělat mnohem více věcí, jako například hrát dámu nebo backgammon, používat osobní avatary (virtuální nahrazení vlastního obličeje) a spolupracovat s přáteli, rodinou a obchodními kolegy po celém světě. Díky funkci Extras Manager, jež byla do aplikace Skype pro Windows 3.0 zavedena 13. prosince 2006, lze nyní tyto doplňky vyhledávat, instalovat a spouštět snadněji a navíc je možné se k nim dostat z různých míst aplikace Skype.
Aplikací, která v současné době vede žebříček nejčastěji stahovaných Extras, je CrazyTalk for Skype, který uživatelům umožňuje při hovorech přes Skype používat živé avatary a emotikony. Od chvíle, kdy byl tento doplněk mezi Extras zařazen, si jej stáhlo přes 3,5 miliónu lidí.

autor Redakce


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*