Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Hardware

09.04.20
Jak se bránit škodlivému modrému záření

Modré světlo z obrazovek má na zdravý člověka neblahý vliv. Nešvar v podobě večerního zírání do smartphonu nebo počítače se tak z dlouhodobého hlediska nemusí vyplatit.

30.03.20
Rozvodná jednotka CyberPower PDU41004 pro větší i menší provozy

Společnost CyberPower je známá především svými zdroji nepřerušovaného napájení (UPS). Tentokrát nám však k vyzkoušení nabídla něco jiného – rozvodnou jednotku PDU41004.

20.03.20
Internetová televize a co k ní potřebujete

V souvislosti s přechodem na nový standard DVB-T2 končí životnost některých televizí, tedy pokud si k nim nedokoupíte vhodný set-top box. V opačném případě musíte zainvestovat do celého úplně nového televizoru, což nebývá...

18.03.20
České podniky bojují proti koronaviru poskytnutím výpočetního výkonu

Na Stanfordově univerzitě funguje iniciativa s názvem Folding@Home, která využívá sdílený výkon počítačů po celém světě k co nejrychlejšímu nalezení léku proti koronaviru. Do projektu se nyní zapojují i české podniky.

13.03.20
Samsung v ČR začíná prodávat novou řadu smartphonů Galaxy S20

Smartphony Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G jsou v ČR od pátku 13. března oficiálně v prodeji. Novinky nabízejí plnou podporu 5G nebo fotoaparát s pokročilou AI.

25.02.20
Zdroj záložního napájení CyberPower OLS1000ERT2U: protože na rychlosti záleží

Společnost CyberPower je už v našich vodách svými záložními zdroji známa. Tentokrát se na trhu objevil model OLS1000ERT2U, který disponuje funkcí tzv. dvojité konverze. Díky tomu je velice rychlý a zcela bez odezvy tak v případě...

21.02.20
Miniaturní projektor od Xiaomi si vezmete do práce i na dovolenou

Je možné, že tohle zařízení na poli projektorů způsobí revoluci. Pár nano projektorů už jsme sice na trhu mohli vidět i v předchozích letech, ale tento dělá asi nejméně kompromisů, co se týče výkonu a kvality obrazu,...

28.12.19
CyberPower UT1050EG – produktová novinka záložního napájení

Výrobky firmy CyberPower nejsou široké veřejnosti neznámé, vyznačují se spolehlivostí a jsou použitelné v jakémkoliv odvětví. Dnes se podíváme na zajímavý a cenově dostupný zdroj záložního napájení CyberPower UT1050EG,...

20.12.19
Jaká je ta ideální počítačová skříň pro vás? - 13.díl

Počítačovou skříň můžete v současnosti koupit ve všech možných provedeních – tvarech, velikostech i s řadou funkcí – jen tak vědět, která je pro vás ta pravá.

19.12.19
Jaká je ta ideální počítačová skříň pro vás? - 12.díl

Počítačovou skříň můžete v současnosti koupit ve všech možných provedeních – tvarech, velikostech i s řadou funkcí – jen tak vědět, která je pro vás ta pravá.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.