Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Hardware

19.09.20
Elekrický zubní kartáček Oral B – I čištění zubů může být zábava

Nejenže je čištění zubů s elektrickým kartáčkem zábava, je to i mnohem šetrnější a efektivnější způsob péče o vaše zuby.

16.09.20
Co jsou to síťové switche a jak se liší – základní rozdělení

Čím dál více jsme závislí na internetu. Stačí si jenom představit situaci, že na několik okamžiků internet vypadne a následuje okamžitý kolaps. Nic nefunguje, zábava, komunikace, sociální kontakt.

15.09.20
Mobilní telefony – neodmyslitelná součást našich životů

Bez mobilního telefonu se dnes už asi nikdo neobejde. Každý z nás ho nosí neustále u sebe. Muži ho nosí v kapse od kalhot, ženy zase v kabelce, telefon leží před námi na stole, když jdeme třeba do kavárny nebo na nočním...

14.09.20
Xiaomi Redmi – jeden z nejžádanějších mobilů na trhu

Patří mezi telefony, o které je v poslední době velký zájem. Je spolehlivý, kvalitní, elegantní, uživatelsky příjemný a cenově přístupný.

11.09.20
Předpovídejte si počasí z pohodlí vašeho domova

Že se televizním rosničkám nedá věřit? Nevadí, s domácí meteostanicí si můžete počasí předpovídat sami z pohodlí vašeho domova a co víc, můžete si podle toho vybrat i nastavení vašeho domu.

09.09.20
Autokamery a jak nám každodenně pomáhají

Dříve jsme se setkávali s otázkou, proč si pořizovat do auta „černou skříňku“ neboli autokameru. Dopravní situace na českých silnicích je již dostatečnou odpovědí a kromě toho se autokamery technologicky významně vyvinuly...

09.09.20
Kamera, která vás bude hlídat na cestách

V tomto článku se zaměříme na příslušenství do auta.

08.09.20
iPhone XS – Jaká je cena na trhu?

Nový Apple iPhone ve verzi XS byl v době svého vydání jeden z nejvíce očekávaných telefonů na trhu.

07.09.20
iPhone XR – poměr cena výkon

Jak si stojí smartphone od Applu verze XR v porovnání s jinými iPhony a s jinými telefony? Jaká je životnost jeho baterie? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět v následujícím článku.

06.09.20
Recenze: LAMAX GPS Locator pohlídá vše, co je vám nejdražší

Na trhu se pod značkou elektroniky LAMAX objevil GPS modul s všeříkajícím názvem GPS Locator, který dokáže pohlídat vše, co je vám drahé. Kromě veškerých movitých věcí a cenností třeba i vaše domácí mazlíčky.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.