Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Hry

Hra na motivy Saw bude ságou + obrázky

Herní zpracování hororového filmu Saw se po problémech dostalo k velkému vydavateli Konami, který s ním má velké a pro hráče jistě pozitivní plány.

Jen málo lidí nezná hororovou ságu Saw, která se vyznačuje důmyslnými mechanismy a specifickou atmosférou. Je pravda, že kvalita dalších dílů neustále klesá, ovšem originál zůstane pravděpodobně nezapomenut, jelikož patří k moderní kinematografii.

Není tedy divu, že už před několika lety studio Brash Entertainment oznámilo, že chce na motivy filmů vytvořit videohru. Zdánlivě žádný problém - navíc si přibralo adaptaci snímku 300: Bitva u Thermopyl. Vývoj chvíli běžel, ale studiu nakonec došly peníze a vše se zdálo být ztraceno. Do věci se ale nakonec vložil japonský vydavatelský obr Konami, který Saw zachránil a nechává ho vyvíjet dále.Nyní se objevily první informace a obrázky. Takže vám můžeme prozradit, že se herní Saw bude odehrávat mezi prvním a druhým dílem, což je asi ta nejlepší možná volba. Hra totiž bude disponovat vlastní dějovou linií. Aby toho nebylo málo, spolupracuje Konami s tvůrci série - Jamesem Wanem a Leighem Whanellem. Ti mají zaručit kontinuitu značky i do herní oblasti.

 


Podle všeho Konami z herního Saw chce udělat sérii podobnou té filmové. Tedy doufáme, že ne kvalitativně. Ovšem survival horory dnes frčí a Silent Hill už se tak trochu ohrálo, takže je třeba nové a zajímavé značky. Tou by mohl být právě Saw. Bude však záležet na úspěchu prvního dílu. 

Zdroj: PCG

autor Tomáš Hromada


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.