Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Hry

Lařino desáté výročí ?

není vydání Tomb Raider 10th Anniversary utopie ?

Ještě jsme pořádně nedoskákali přes úzké kluzké visuté mosty v Tomb Raider: Legend a už pro nás slečna Croftová, potažmo její mentální otec firma Eidos, připravila pokračování nebezpečných výletů do Panamských džunglí či Tokijského velkoměsta. Přímo z Eidosu unikla informace, že se pracuje na dalším, výročním desátém Tomb Raiderovi. Zpráva je to ovšem neoficiální, proto ji musíme brát s jistou dávkou opatrnosti.
O hře poprvé padla zmínka ve finanční závěrce vytvořené Eidosem. Později se na internetu objevilo i video ukazující Lařino zatím poslední dobrodružství. Poté se děly velice prazvláštní věci – vývojář Tomb Raidera, firma Core, na svých oficiálních webových stránkách potvrdil pravost videa. V protiklad tomu Eidos oznámil, že hru ruší…Co si pak máme myslet o tom, že v těchto dnech vedení Eidosu vydání desátého Tomb Raidera potvrdilo s tím, že ho bude vyvíjet Crystal Dynamics? Zmatek což? A zmatení budou zřejmě i zástupci Eidosu, neboť jak jinak si vysvětlil neustálé změny výroků okolo vydání poslední pecky s mrštnou prsatou krasavicí v hlavní roli ? Jediné čím si je Eidos jistý, jsou platformy, pro které by případná desátá tombraiderovka byla určena – tedy PC, Playstation 2 a PSP.

Larry Sparks, jeden z hlavních managerů Eidosu se nechal slyšet: „ Naše desátá výroční edice se stane oslavou nejen Lary Croftové, ale i samotné hry Tomb Raider. Chceme oslovit nejen skalní fandy této série, ale též úplně nové publikum“. My jen dodáme, že držíme palce, aby se to podařilo.

autor Radim Letovsky


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*