Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Internet

4 technologické tipy na zvládnutí distanční výuky dětí - 4.díl

Nechte si pomoci při vynucené distanční výuce! Pomoc vám nabízí Alexa, Asistent Google, inteligentní žárovky a další chytrá zařízení.

Předcházející díl

 

Ať zvedne ruku každý, komu je povědomá následující situace: Je ráno, asi pět minut před začátkem distančního vzdělávání vašich dětí, nicméně právě v okamžiku, kdy se potřebujete přesvědčit, že se vaše děti přihlásily do videokonference přes Zoom, někdo z vaší firmy potřebuje naléhavě od vás cosi vyřešit.

Hlášení školního rozhlasu

Alexa i Asistent Google mohou být užiteční i v případě, kdy si mají vaše děti vzdělávané distančně výukou pozorně vyslechnout hlášení ředitele školy.

Alexu můžete použít pro okamžité vyslání hlášení do všech reproduktorů a zobrazovačů Echo – ideální třeba i pro sezvání celé rodiny k obědu nebo všech studentů, kteří mají nějaký problém. Jednoduše spusťte aplikaci Alexa, klepněte na položku Communicate > Announce, řekněte nebo napište svoji zprávu a klepněte na velkou modrou šipku, kterou zprávu odvysíláte.

Pokud používáte Asistenta Google, spusťte aplikaci Google Home, klepněte na tlačítko Broadcast a pak řekněte, co máte na srdci. Hlášení můžete odvysílat do všech inteligentních reproduktorů nebo displejů Google, popřípadě pouze do konkrétního zařízení nebo do konkrétní místnosti.

autor Ben Patterson, David Čepička


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.