Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

19.10.20
Zdravě a přitom chutně? S produkty Lauben to zvládne každý

Na podzim loňského roku přišla na náš trh úplně nová značka Lauben, která se specializuje na kuchyňské spotřebiče umožňující zdravější přípravu známých jídel. Po produktech k varné metodě sous vide nyní můžete...

04.09.20
Huawei P20 Pro – telefon pro náročné

Huawei P20 Pro je první mobil, který má tři na sobě nezávislé foťáky. Tento smartphone byl poprvé představen v roce 2018 a mnohými recenzenty je oceňován jako jeden z nejlepších mobilů na trhu.

27.08.20
Call of Duty: Black Ops: O zábavu nebude nouze

Od roku 2007, kdy vyšla velmi zdařilá a všemi recenzenty kladně hodnocená série Modern Warfare, je zcela oprávněné mít k podobnému druhu zábavy vřelý vztah.

05.08.20
Zpráva SonicWall CYBER THREAT REPORT varuje před nárůstem škodlivých RANSOMWARE souborů v rámci MICROSOFT OFFICE

Výzkumný tým hrozeb SonicWall Capture Labs zveřejnil zprávu SonicWall Cyber Threat Report k polovině roku 2020, kde zdůraznil nárůst ransomwaru, oportunistické zneužití pandemie COVID-19, systémové zranitelnosti a rostoucí zájem...

15.07.20
Jak na bezpečnost on-line práce na dovolené

Kombinovat dovolenou s prací není sice úplně fajn, ale někdy zkrátka není zbytí. Ideálnější případ pak je, když vám šéf umožní pracovat z domu. V tom případě je zejména v létě ideální čas na rozšíření pojmu...

14.07.20
Eset varuje před návratem některých kyberútoků

Bezpečnostní firma Eset varuje před novým nástupem některých typů kybernetických hrozeb, které v Česku dočasně – zejména kvůli pandemii Covid-19 – oslabily.

24.06.20
Jak bezplatně zálohovat ESXi virtuálky? Pomůže aplikace VMcom

Zálohování je bolest. IT správci tedy doteď stáli před volbou, zda provádět backup pracně manuálně nebo upgradovat licenci VMware. Autoři aplikace VMcom přináší změnu.

27.05.20
Microsoft se chlubí chystanými podnikovými funkcemi pro Edge (3)

Prohlížeč postavený na bázi jádra Chromium měl k uživatelům dorazit už počátkem letošního roku. Podle Microsoftu se tak nakonec stane v následujících několika týdnech.

27.05.20
Nejnovější aktualizace Chromu je zaměřena hlavně na bezpečnost a soukromí (2)

Společnost Google vynechala kvůli pandemii koronaviru verzi 82 svého prohlížeče Chrome, ovšem teď už by zase všechno mělo být tak, jak má.

26.05.20
Microsoft se chlubí chystanými podnikovými funkcemi pro Edge (2)

Prohlížeč postavený na bázi jádra Chromium měl k uživatelům dorazit už počátkem letošního roku. Podle Microsoftu se tak nakonec stane v následujících několika týdnech.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.