Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

15.08.18
TP-Link má svůj první herní router

Pod značkou TP-Link vznikl vůbec první router zaměřený na hráče. Ten nabízí podporu tří pásem či technologie MU-MIMO.

13.08.18
Budou procesory Intel 9. generace uvedeny 1. října?

Zpráva o tom, že Intel odkládá svoje procesory vyráběné 10nm technologií, nejspíš mnohé překvapila, ale pode všeho to vypadá, že na Core i9, i7 a i5 vyráběné 14nm++ procesem už tak dlouho čekat nebudeme.

12.08.18
Modré světlo z elektroniky může zvýšit riziko slepoty

Průzkum univerzity v americkém Toledu zjistil, že dlouhodobé vystavování modrému světlu spouští produkci jedovatých molekul v buňkách očních fotoreceptorů.

08.08.18
MSI a Asus mají na poli herních notebooků silnou konkurenci

Portál Digitimes přinesl zprávu, že druhá polovina roku 2018 zastihla společnosti MSI a Asus ve stavu, kdy se „postupně stávají neschopnými dominovat nad polovinou globálních dodávek herních notebooků.“

08.08.18
Google odstranil více než 100 aplikací s malwarem pro Windows

Bezpečnostní společnost Palo Alto Networks informovala Google o aplikacích, obsahujících škodlivé spustitelné soubory pro Windows. Vydány byly mezi říjnem a listopadem 2017.

01.08.18
Huawei se posunul na druhé místo mezi výrobci smartphonů

Na prvních dvou místech žebříčku „největších prodejců smartphonů“ se zpravidla nacházejí společnosti Samsung a Apple. Čínský Huawei však protentokrát výrobce iPhonů předstihl.

15.07.18
IDC: Trh s PC ve druhém čtvrtletí rostl

Čtvrtletní prodeje PC rostly nejvíce od roku 2012, oznámila společnost IDC, která dodává, že růst byl posílen poptávkou podniků i sílícím apetitem Američanů na herní PC.

21.06.18
Dodávky grafických karet klesají, marže stále nikoliv

Těžaři kryptoměn nakoupili mezi dubnem 2017 a březnem 2018 ohromné množství grafických karet. S růstem složitosti těžby a poklesem odměn se však tento způsob výdělku vyplatí stále méně lidem.

07.06.18
Nudí vás kopírované placky s výřezem? Zkuste BlackBerry

Společnost BlackBerry / TCL ve čtvrtek oficiálně odhalila smartphone Key2 a dle očekávání jeho specifikace přesně naplňují předpovědi známého „leakstera,“ čili „únikáře,“ Evana Blasse.

27.05.18
Apple na Samsungu vysoudil 539 milionů dolarů

Porotci federálního soudu v kalifornském San Jose rozhodli, že Samsung musí Applu zaplatit 539 milionů dolarů za porušení patentů ve vlastnictví americké firmy.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*