Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

26.06.19
Americké firmy využívají mezery v zákazu, aby mohly obchodovat s Huawei

Společnost Huawei se sice v květnu octla na černé listině, která jí zabraňuje v obchodování s americkými firmami, jenže podniky z USA včetně Micronu a Intelu teď komponenty čínskému gigantovi opět prodávají. Našly totiž...

25.06.19
Microsoft Surface s dvěma displeji prý rozjede androidové aplikace

Vzhledem k historii říjnových akcí Microsoftu zaměřených na produkty Surface a fámám o ukázkovém videu, jež bylo nedávno ukázáno jeho zaměstnancům, je dost pravděpodobné, že chystaného zařízení bychom se měli dočkat...

25.06.19
Největší chybou Billa Gatese byla prohra na mobilním poli s Androidem

Google koupil Android v roce 2005 za zhruba 50 milionů dolarů, což se ve zpětném pohledu zdá jako dost laciná koupě. Od té doby se totiž Android stal mobilním operačním systémem se zdaleka největším podílem.

19.06.19
Microsoft by mohl vybavit klávesnice dedikovanou klávesou Office

Jste-li pravidelným uživatelem produktů Microsoft Office, pak by vás možná mohlo zajímat, že redmondská společnost přemýšlí o tom, že by na klávesnice přidala dedikované tlačítko Office, jež by mohlo nahradit jinou klávesu.

18.06.19
Microsoft obnovil prodej notebooků Huawei ve svém online obchodě

Před měsícem se začala médii šířit zpráva o tom, že z online obchodu Microsoft zmizely notebooky značky Huawei.

17.06.19
Huawei se urychleně zbavuje nechtěných reklam na uzamykací obrazovce

Hned, jak se výchozí tapety na telefonech Huawei začínaly v uplynulém týdnu měnit na reklamy na portál Booking.com, přispěchal výrobce mobilních zařízení s tvrzením, že on za to vlastně nemůže.

17.06.19
V USA stále častěji používají pro přístup online smartphone

Dospělí Američané stále častěji používají pro přístup na internet hlavně smartphone, někteří dokonce pouze ten, tvrdí ve svém průzkumu analytici ze společnosti Pew Research Center.

16.06.19
Nové monitory BenQ disponují režimem elektronického papíru

BenQ letos v létě uvede dvojici monitorů s poměrně unikátní funkcí. BenQ GL2480 a GL2780, 24palcový, respektive 27palcový model, dostanou režim zobrazování ePaper, jako čtečky elektronických knih.

11.06.19
Microsoft přidal poslední balík her do katalogu zpětné kompatibility Xboxu

Microsoft oznámil, že završil svůj program zpětné kompatibility pro Xbox One. Společnost představila finální verzi katalogu zahrnující pár klasických titulů a bezplatný stahovatelný obsah pro Original Xbox, tituly pro Xbox...

07.06.19
Herní služba Google Stadia bude v listopadu ve dvou verzích

Google už v březnu oficiálně uvedl svoji cloudovou herní službu s názvem Stadia, jejímž prostřednictvím budou uživatelé moci streamovat hry na různá zařízení od TV přes PC po smartphony.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*