Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

24.04.19
Twitteru se vedlo lépe, než čekali analytici, ale růst se mu nedaří

Růst uživatelů je pro sociální síť Twitter stále problém. Počet měsíčních aktivních uživatelů sice v prvním čtvrtletí vzrostl na 330 milionů z 321 milionů v předchozím kvartále, ale meziročně to znamenalo pokles z...

23.04.19
Microsoft zlevňuje Office 365 pro spotřebitele o 30 procent (2)

Microsoft představil speciální nabídku v podobě třicetiprocentní slevy na předplatné Office 365, tedy ve verzích zaměřených na spotřebitele a v tzv. Home Use Programu.

23.04.19
Aplikace „WiFi Finder“ odhalila více než 2 miliony hesel k bezdrátovým sítím

K nejužitečnějším věcem nejen pro cestovatele dnes patří aplikace, jež dokáží nalézt místní veřejné hotspoty. Jedna z takových aplikací pro Android, mimochodem jedna z nejpopulárnějších ve své kategorii, však odhalila...

22.04.19
Microsoft zlevňuje Office 365 pro spotřebitele o 30 procent (1)

Microsoft představil speciální nabídku v podobě třicetiprocentní slevy na předplatné Office 365, tedy ve verzích zaměřených na spotřebitele a v tzv. Home Use Programu.

22.04.19
Windows 7 brzy přijde o podporu, hlásí uživatelům systém

Microsoft minulý týden začal uživatelům Windows 7 Home Premium a Windows 7 Ultimate zobrazovat upozornění, které připomíná, že za méně než devět měsíců přijde jejich systém o podporu.

18.04.19
Microsoft představuje tenčí a lehčí Surface Hub 2S

Model Surface Hub 2S pohání Intel Core i5 osmé generace v kombinaci s 8 GB RAM, 128GB SSD a grafikou Intel UHD Graphics 620.

18.04.19
Google prý záměrně sabotuje Firefox

Není žádným tajemstvím, že se technologické společnosti se vzájemně konkurenčním portfoliem v boji s protivníky občas neštítí použít špinavé triky. Podle bývalého manažera Mozilly to je něco, co Google podnikal už...

16.04.19
VideoLAN odvolal svůj zákaz, VLC je tak opět dostupný pro Huawei

Možná si pamatujete situaci z loňského roku, kdy firma stojící za populárním mediálním přehrávačem VLC, VideoLAN, začala aktivně blokovat stahování aplikace majitelům telefonů značky Huawei.

13.04.19
Aktualizace Windows znovu zpomalují počítače

Uživatelé Windows si na různých fórech stěžují na problémy po instalaci kumulativních aktualizací z dubna 2019. A podle všeho se situace dotýká především uživatelů systému Windows 7.

01.04.19
Apple přišel o klíčového inženýra zodpovědného za vývoj čipů série A

Podle již nějakou dobu kolujících spekulací má Apple v úmyslu navrhovat svoje vlastní procesory na bázi ARM, díky kterým by se mu mohlo podařit vyšachovat Intel. Situace se teď však poněkud zkomplikovala.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*