Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

07.06.18
Nudí vás kopírované placky s výřezem? Zkuste BlackBerry

Společnost BlackBerry / TCL ve čtvrtek oficiálně odhalila smartphone Key2 a dle očekávání jeho specifikace přesně naplňují předpovědi známého „leakstera,“ čili „únikáře,“ Evana Blasse.

27.05.18
Apple na Samsungu vysoudil 539 milionů dolarů

Porotci federálního soudu v kalifornském San Jose rozhodli, že Samsung musí Applu zaplatit 539 milionů dolarů za porušení patentů ve vlastnictví americké firmy.

25.05.18
Američtí druháci: Kéž by neexistovaly mobily

Druháci ze základní školy v Louisianě dostali za úkol napsat krátkou slohovku. Čtyři z nich se vyjádřili proti mobilním telefonům.

23.05.18
Uživatelé iPhonů podali hromadnou žalobu na Google

Skupina nazvaná „Google You Owe Us“ (Google, dlužíš nám) podala hromadnou žalobu, v jejímž rámci po americkém gigantovi požaduje odškodné 3,2 miliardy liber.

17.05.18
Microsoft prý uvede levný Surface. Konkurent iPadu?

Počátkem tohoto roku Apple odhalil levnější iPad (v USA za 329 dolarů), který má cílit na školy a studenty. Podle zprávy agentury Bloomberg bude mít toto zařízení již brzy konkurenci – nízkorozpočtový Surface od Microsoftu.

15.05.18
Facebook za 3 měsíce deaktivoval 583 milionů falešných účtů

Facebook v dubnu publikoval svoje interní pokyny, které používá k určení toho, co je a co není na sociální síti dovoleno.

14.05.18
Kritická chyba v PGP šifrování odkrývá prostý text

Pretty Good Privacy (PGP) je šifrovací nástroj využívaný k podepisování e-mailů, dokumentů, adresářů a dokonce celých pevných disků.

09.05.18
Chromebooky budou brzy kompatibilní s Linuxem

Zařízení Chromebook od Googlu, zaměřené primárně na produktivní práci a oblast vzdělávání, rozšiřují svůj záběr.

02.05.18
Facebook umožní vymazání historie

Mark Zuckerberg na konferenci Facebooku F8 představil novou funkci, která uživatelům umožní, aby si ze sociální sítě smazali data o prohlížení webu, která společnost používá pro prodej cílené inzerce.

27.04.18
Vyhlášení tržeb Intelu: v cestovní mapě je nová řada

Ohlášení hospodářských výsledků Intelu za první čtvrtletí s sebou přineslo i nové jméno v cestovní mapě společnosti: Whiskey Lake.

další
další

Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*