Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Acer bude vydávat nové herní produkty každé dva měsíce

Šéf společnosti Acer Jason Chen oznámil, že jeho společnost chce začít pravidelně vydávat prémiové herní produkty, které budou určeny pro „opravdové hard-core hráče“.

„Nechceme v tomto směru odvést amatérskou práci,“ uvedl Chen v rozhovoru s tím, že Acer bude prvním velkým výrobcem počítačů, který nabídne kompletní řadu herních produktů - tedy počítače, monitory a mobilní zařízení. Chen následně na konferenci Aceru v New Yorku představil nové herní laptopy Predator, desktopy, monitor a tablet. Nejvíce pozornosti se dostalo stylovému 8palcovému tabletu, který bude vydán ve třetím čtvrtletí. Ten by měl konkurovat tabletu Nvidia Shield.


Acer ukázal také zakřivený herní monitor XR341CKA s rozlišením 3 440 × 1 440 pixelů a podporou technologie Nvidia G-Sync, který se začne prodávat v září za 1 299 dolarů. „V letošním roce budeme vydávat nové herní produkty každé dva až tři měsíce,“ dodal Chen. Řada Predator má být určena pro hard-core hráče a řada V-Nitro má být určena pro uživatele, kteří si rádi zahrají, ale chtějí také zařízení pro kancelářskou práci. Kromě toho chce Acer více sponzorovat herní události.

 

Zdroj: IDG News Service

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*