Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Apple plánuje integraci Beats Music do iOS

Téměř šest měsíců poté, co Apple koupil za tři miliardy dolarů společnost Beats, plánuje údajně zabudovat hudební streamovací službu Beats Music přímo do iOS.

S informací přišel list News York Times, podle kterého bychom se integrace mohli dočkat již příští rok v březnu, tedy ve stejný měsíc, kdy by se na trh měly dostat Apple iWatch. Uživatelé iPhonů a iPadů budou údajně moci hudbu z Beats streamovat přímo na své chytré hodinky. Jak dodávají New York Times, Beats Music zůstane placenou službou, ale nejspíše se dočká přejmenování tak, aby spadal pod značku iTunes. Apple tak vůbec poprvé vstoupí na trh se streamováním hudby, kde nastoupí proti zavedeným službám jako Spotify či Pandora.


I když Beats Music má v současné době pouze 110 000 předplatitelů a například Spotify jich má 12,5 milionu, jakmile bude Beats Music zpřístupněn stovkám milionům vlastníkům iPhonů a iPadů, věci se mohou rychle změnit. Apple navíc tlačí na hudební společnosti, aby mu daly na licence ke skladbám slevy. Cílem amerického gigantu je podle NYT dostat cenu měsíčního předplatného na pouhých pět dolarů, tedy polovinu toho, kolik stojí dnes.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.