Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Asus vydal stylový router OnHub

Společnost Asus po firmě TP-Link vydala svůj vlastní router pod značkou OnHub, který se od konkurence odlišuje především svým designem.

Stejně jako první OhHub router od TP-Linku se i Asus SRT-AC1900 svým designem značně odlišuje od standardních routerů. Zařízení je opatřeno devíti anténami a má pouze dva ethernetové porty, přičemž podporuje Wi-Fi 802.11ac s rychlostí až 1 300 Mbit/s a 802.11n s rychlostí až 600 Mbit/s. Nechybí také podpora technologie Bluetooth Smart či protokolů Weave a Zigbee, díky nimž je možné router propojit s různými chytrými domácími zařízeními.


Kromě toho SRT-AC1900 obsahuje funkci, díky které „můžete před routerem pomocí gesta ruky upřednostnit své zařízení jako smartphone či notebook před ostatními připojenými zařízeními a tím mu poskytnout vyšší rychlost připojení.“ Nový router od Asusu se ovládá pomocí aplikace OnHub pro smartphony a do ekosystému OnHub je možné jej zapojit stejně jednoduše jako původní model od TP-Linku. SRT-AC1900 si můžete předobjednat z Google Store za 220 dolarů, což je o dvacet dolarů více, než kolik stojí první OnHub.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*