Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Bing zveřejnil nejhledanější klíčová slova za rok 2014

Microsoft zveřejnil statistiky nejhledanějších pojmů ve vyhledávači Bing za rok 2014. Která klíčová slova byla nejčastější v kategorii technologie?

Nejhlednějším technologickým zařízením na Bingu se v tomto roce stal iPhone 6. Na dalších místech se pak v první pětce objevila zařízení Xbox One, Fitbit, iPad a Surface Pro 3. V kategorii nejhledanějších aplikací zvítězil Facebook následovaný Twitterem, Instagramem, Skypem a Vine. Nejoblíbenějšími herními aplikacemi se staly Candy Crush a Angry Birds. Pokud se podíváme na rubriku zpráv, do top 5 se dostaly hned tři sportovní události: Světový pohár (první místo), Super Bowl (druhé místo) a zimní Olympijské hry (čtvrté místo) - druhé místo obsadil zmizelý let Malaysia Airlines a na páté pozici je teroristická skupina Islámský stát.


Bing uvádí kategorií samozřejmě mnohem více, například mezi nejhledanějšími filmy skončily snímky Guardians of the Galaxy, Captain America: The Winter Soldier, Divergent, a Expendables 3. Nejhledanější osobou se pak stala Kim Kardashianová. Bing rozděluje nejhledanější klíčová slova i podle vybraných zemí - Česká republika bohužel chybí. Pokud však máte zájem, můžete si nechat zobrazit podrobné seznamy u Velké Británie, Německa, Francie, Kanady, Austrálie, Indie, Španělska, Itálie, Japonska a Brazílie.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.