Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

BlackBerry představilo smartphone Classic

Kanadská společnost BlackBerry vydala dlouho očekávaný smartphone Classic, který by ji podle odhadů mohl vrátit do boje s konkurenčními high-endovými smartphony.

Classic se od konkurenčních zařízení s dotykovými displeji bude lišit především hardwarovou klávesnicí, která se v současné době už moc nevidí. Telefon staví na úspěšných modelech Bold a Curve, přičemž nabídne větší displej, delší životnost baterie, větší nabídku aplikací a třikrát rychlejší webový prohlížeč. "BlackBerry Classic je silným komunikačním nástrojem, na nějž mnoho uživatelů Blackberry Bold a Curve čekalo," uvedl šéf společnosti John Chen. Když společnost představila v roce 2012 nový OS Blackberry 10 a nové telefony, kladla více důrazu na dotykové displeje a popudila tak řadu fanoušků klasických klávesnic.


Podle Chena se však BlackBerry s telefonem Classic spíše vrací ke svým kořenům, než že by chtělo konkurovat dominantním společnostem jako Samsung a Apple. Neblokované BlackBerry Classic se v USA bude od 30. prosince prodávat za 449 dolarů. Zařízení běží na operačním systému BlackBerry 10.

 

Zdroj: CNET

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.