Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Cena Apple Watch bude začínat na 9 tisících korunách, můžete však zaplatit i 250 tisíc

Společnost Apple představila své dlouho očekávané hodinky Apple Watch a nutno podotknout, že nepůjde o levnou záležitost.

Nejlevnější model nových chytrých hodinek Apple Watch - model Sport s 38mm ciferníkem - bude stát 349 dolarů (v přepočtu téměř devět tisíc korun), přičemž verze s 42mm ciferníkem bude o 50 dolarů dražší. Střední model Apple Watch s ciferníkem z nerezové oceli, jež je o 80 % těžší než běžná nerezová ocel, vyjde na 549 dolarů za verzi s 38mm ciferníkem a nejlevnějším páskem a v závislosti na pásku se vyšplhá až na 1 049 dolarů. Verze s 42mm cirerníkem je opět o 50 dolarů dražší.


Jak se ukázalo, spekulace o tom, že nejdražší model Apple Watch Edition bude stát až 20 000 dolarů, se ukázaly jako nepravdivé. Apple Watch Edition vyrobené z 18karátového zlata budou začínat na 10 000 dolarech a budou dostupné pouze ve vybraných obchodech. Předobjednávky pro všechny modely budou spuštěny 10. dubna a do prodeje hodinky jdou 24. dubna. Zařízení má na jedno nabití vydržet při běžném nošení 18 hodin. Aplikace do hodinek se budou stahovat přes iPhone, s nímž Apple Watch komunikují skrze Wi-Fi či Bluetooth.

 

Zdroj: IDG News Service

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.