Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Český Computerworld oblékl nový kabát

Náš sesterský magazín Computerworld.cz získal na počátku května nový, modernější, ale i praktičtější vzhled.

Web Computerworldu je nyní uspořádán přehledněji než doposud. Získal také tzv. responsivní vzhled, což znamená, že došlo ke sloučení verze pro desktopy s verzí pro smartphony. Web je tak nyní přizpůsoben libovolné velikosti obrazovky, takže se dá pohodlně číst na prakticky jakémkoliv zařízení. K dalším novinkám patří prostor na začátku stránky pro nejdůležitější a nejzajímavější příspěvky.

Další inovací je katalog aplikací pro podnikové správce IT. Ten obsahuje databázi užitečných a zajímavých aplikací, které správcům mohou ulehčit práci. Jsou přitom k dispozici zdarma, a to buďto v plné nebo testovací verzi.

Počátkem letošního roku byla otevřena digitální trafika, v níž jsou k dostání elektronická vydání všech publikací IDG, tedy i Computerworldu. Tyto publikace je možné si objednat, zaplatit a okamžitě stáhnout v elektronické podobě. Součástí trafiky je i aplikace pro operační systém Android, kterou najdete v obchodě Google Play. Publikace najdete rovněž v nabídce e-vydavatelství Publero a Euromedia.

Výběr článků Computerworldu můžete sledovat i na jeho stránce v sociální síti Facebook nebo Twitter. Je také možné si objednat týdenní přehled novinek, který vám automaticky dorazí do vaší e-mailové schránky. Články můžete odebírat také pomocí kanálu RSS.

 

Zdroj: IDG Czech Republic

autor redakce


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.