Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Google Flight Search nabízí informace o letenkách a letadlech

Google do svého vyhledávače integroval novou funkci s názvem Flight Search, díky které uživatelé mohou jednoduše vyhledávat informace o svých letech.

Google se neustále snaží vylepšit svůj vyhledávač tak, aby se uživatelé jednoduše dostali k datům, která často hledají. Nově tak americký gigant do svého vyhledávače integroval službu Google Flight Search, která zobrazí zajímavá data o chystaných letech. Kromě odkazu na nákup letenek přímo od aerolinek Google Flight Search ukazuje také to, s jakým servisem můžete počítat, jakmile usednete do svého sedadla. Díky partnerství Googlu se službou Routehappy tak nyní uživatelé budou moci jednoduše zjistit, zda budou mít u svého sedadla zásuvku na dobíjení nebo na jakou zábavu se na palubě mohou těšit.


Kromě toho Google Flight Search zobrazí informace o tom, zda bude na daném letu dostupné třeba i Wi-Fi připojení nebo kolik místa pro nohy aerolinky u konkrétního sedadla poskytují. I když zmíněná data lze jistě na internetu dohledat i bez Googlu, při cestování služba může přijít vhod.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.