Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Google Glass jsou v edici Explorer nyní dostupné pro všechny

V dubnu Google na jediný den umožnil komukoli, aby si za 1 500 dolarů koupil v rámci edice Explorer Program jeho Google Glass. Nyní americký gigant oznámil, že toto high-tech zařízení bude pro širokou veřejnost dostupné již bez časového omezení.

Jak podotkl portál Pocket Lint, o zmíněný jednodenní prodej byl obrovský zájem a Google Glass byly zcela vyprodány. Od té doby Google své brýle opět naskladnil a zase přijímá objednávky - zařízení si může pořídit kdokoli, kdo za něj bude ochoten zaplatit 1 500 dolarů. Stojí však tato investice za to? Zaprvé je třeba si uvědomit, že jde stále o Explorer Program, neboli jinými slovy, Google Glass jsou ve stádiu beta testování. A jak uvedl mluvčí společnosti, Google má i nadále v plánu později v tomto roce vydat konečnou verzi Glass určenou pro běžné spotřebitele, jež bude mimo jiné levnější.


Pokud tedy Glass opravdu chcete, proč si raději nepočkat na finální verzi, která jistě nebude o nic horší (či spíše bude uživatelsky přívětivější) a navíc i levnější? I když není zatím jasné, kolik by Glass mohly stát, podle analytiků bude jejich cena snížena znatelně. A to už jen proto, že díly na Google Glass s 16GB pamětí americkou společnost přijdou na pouhých osmdesát dolarů.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.