Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Google nabírá uživatele pro novou službu Helpouts

Opravdová pomoc od reálných lidí v reálném čase - to je motto nové služby Google Helpouts, kterou Google již brzy spustí.

I když služba zatím není dostupná, Google zve lidi se schopnostmi ze všech možných oborů, aby pomohli uvést Helpouts v život. Pokud chcete požádat o místo na Helpouts, stačí zadat jméno a e-mail. V současné době služba nabízí několik kategorií, a to: Hudba a umění, Počítače a elektronika, Vaření, Vzdělávání, Móda, Fitness, Zdraví a poradenství a Domov a zahrada. Žadatelé musejí nejprve co nejlépe popsat službu, kterou hodlají přes Helpouts nabízet. Poté již stačí jen zadat nabídku, jež musí být před zveřejněním zaměstnanci Googlu schválena.


V rámci schvalovacího procesu je s uživatelem, který nabízí službu, provedeno video interview, aby bylo ověřeno, že danou službu opravdu může nabídnout na popisované úrovni. Ti, kteří budou nabízet rady v oblasti medicíny, si musejí nechat ověřit své osobní údaje. Uživatel služby si bude moci sjednat s poskytovatelem termín jejího prvedení. I když některé služby budou poskytované zdarma, obě strany musejí mít účet na Google Wallet. Google si bude z ceny poskytovatele služby účtovat provizi 20 %. I když stále není jasné, kdy budou Google Helpouts spuštěny, nyní to vypadá, že to již nebude dlouho trvat.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.