Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Google testuje novou službu Helpouts

Google údajně pracuje na nové službě, která má jednotlivcům a firmám umožnit prodej služeb zákazníkům přímo prostřednictvím live videa.

Služba s prozatimním označením Helpouts má pomoci lidem nabízejícím různé služby - od fitness tréninků po IT podporu. Helpouts mají být založené na platformě Hangouts a budou fungovat po boku Google Wallet. V jednom ze screenshotů, které unikly na internet, vidíme různé kategorie jako počítače, vzdělání, jídlo, zdraví, hobby, opravy a ostatní. Cena služeb se bude odvíjet od toho, jak dlouho ji člověk bude využívat.


Například hodinová lekce investování by mohla stát 25 dolarů, zatímco lekce francouzštiny budou moci být ohodnoceny na 10 dolarů za půl hodiny. Bude samozřejmě záležet jen na poskytovateli služby, kolik si za ni naúčtuje. Není jasné, jaké procento si vezme pro sebe Google, podle dobře informovaných zdrojů by však měl být dostupný i bezplatný model podporovaný reklamami. Společnost zvažuje také to, že by poskytovatel služby odváděl určité procento z měsíčního výdělku. Podle portálu TechDrunch probíhá finální testování služby od června a pokud vše půjde dobře, mohla by být spuštěna již v srpnu.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.