Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Gorilla Glass 3D bude chránit zahnuté displeje

Společnost Corning oznámila, že vyvinula nové tvrzené sklo s názvem Gorilla Glass 3D, jež bude chránit zakřivené displeje na mobilních zařízeních.

Gorilla Glass od společnosti Corning chrání displeje snad na všech přenosných zařízeních spotřební elektroniky, na něž si vzpomenete - od smartphonů až po laptopy. Nyní firma představila nový typ svého tvrzeného skla s názvem Gorilla Glass 3D, který je určen pro novou vlnu telefonů a chytrých hodinek se zakřiveným displejem. Gorilla Glass 3D je vyráběn za pomoci nového výrobního procesu, díky němuž lze sklo tvarovat do všemožných úhlů, aniž by ztratilo své vlastnosti a tvrdost. A s tím, jak to vypadá, že budoucnost patří právě zahnutým displejům, je nová výrobní technologie pro Corning nutností.


Corning vyvinul nové výrobní procesy ve spolupráci s G-Tech Optoelectronics Corporation (GTOC) a celý výrobní proces se odehrává pod jednou střechou. Díky tomu bude Corning schopný dodávat své sklo mnohem rychleji než konkurence. Corning v současné vyrábí již třetí verzi svého Gorilla Glass.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*