Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

HTC One M9 se začne prodávat na konci března za 16 000 Kč

HTC během Světového mobilního kongresu v Barceloně před týdnem představilo svůj smartphone One M9, avšak nezveřejnilo dvě zásadní věci - cenu a datum vydání. Díky webové stránce partnerského prodejce HTC však tyto informace již nyní známe.

Na webu prodejce B&H se objevila informace, podle které se HTC One M9 začne prodávat ve středu 25. března za 649,99 dolarů (cca 16 000 Kč). To není velkým překvapením, vezmeme-li v úvahu, že většina high-endových smartphonů stojí okolo 650 až 700 dolarů. Předchůdce One M9 z minulého roku, HTC One M8, byl navíc vydán v ten samý den za tu samou cenu. Design HTC One M9 nebyl ve srovnání s designem jeho předchůdce nijak radikálně změněn: má pouze ostřejší rohy, výkonnější procesor, ne tak kluzkou zadní stranu a tlačítko pro zapínání/vypínání bylo umístěno na stranu.


Co se týká hardwarových specifikací, One M9 pohání osmijádrový procesor Snapdragon 810 na frekvenci 2 GHz, k dispozici jsou 3 GB paměti RAM a 32/64 GB místa na disku (možno rozšířit pomocí microSD karet). Nejvíce asi zaujmou kritikou vychvalované reproduktory BoomSound. Displej má 5 palců a 1080p rozlišení stejně jako One M8, avšak novinka má lepší 20MP fotoaparát.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.