Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Huawei začíná prodávat své první chytré hodinky

Čínská společnost Huawei na veletrhu IFA v Berlíně oznámila, že již tento měsíc začne ve Spojených státech prodávat své nové chytré hodinky.

Huawei Watch mají 42mm ciferník, který je - stejně jako pásek - vyroben z nerezové oceli. Ciferník pokrývá 1,4palcový AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 pixelů (286 ppi), jenž je odolný proti poškrábání. Dobrou zprávou je to, že hodinky jsou kompatibilní s jakýmkoli 18mm páskem. Co se týká hardwarových specifikací, nabídnou Huawei Watch podporu Wi-Fi, Bluetooth 4.1 LE a pokročilý senzor pro měření tepu.


Hodinky pohání dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon na frekvenci 1,2 GHz, který má k dispozici 512 MB paměti RAM. Díky 300mAh baterii vydrží smartwatch podle výrobce v provozu až dva dny. Cena nových hodinek, které jsou mimochodem kompatibilní s iOS i Androidem, začíná na 349 dolarech za verzi s koženým páskem. Za pásek z nerezové oceli si připlatíte padesát dolarů, nejvyšší pozlacená verze vás pak přijde na 799 dolarů. Kdy se hodinky dostanou do Evropy, zatím není jasné. 

 

Zdroj: IDG News Service

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.