Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Instagram Direct umožňuje sdílení fotek a videa s textem mezi uživateli

Instagram během aktuální konference v New Yorku představil novou funkci s názvem Instagram Direct, jež uživatelům umožňuje posílat textové, video a foto zprávy.

Nová funkce se zobrazuje v sekci Sdílet a uživatel si zde může zvolit, komu ze svých přátel pošle konkrétní obrázek či video. To samozřejmě znamená, že ten, komu uživatel bude chtít obrázek či video zaslat, musí být s tímto uživatelem ve spojení. Podle vyjádření Instagramu mohou lidé sdílet obsah s až dalšími patnácti lidmi naráz. Jakmile zašlete přímou zprávu někomu, kdo je online, jeho avatar se rozsvítí, díky čemuž budete vědět, že si zprávu zobrazil nebo ji „lajkl".


I když spolu s obrázky a videem lze posílat text, nelze jej posílat samostatně, takže nová funkce Instagramu nebude přímým konkurentem oblíbených aplikací jako Snapchat nebo Whatsapp. Instagram také při příležitosti konání konference oznámil, že má po celém světě již 150 milionů uživatelů, přičemž ještě na počátku tohoto roku to bylo 80 milionů. A co víc, více než polovina uživatelů chodí na Instagram denně.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.