Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

iPhone 7 má mít stereo reproduktory

Nový chytrý telefon od společnosti Apple, který bude představen na podzim tohoto roku, bude údajně vůbec poprvé disponovat stero reproduktory. Na jaké další změny se můžeme těšit?

Server CNET s odkazem na dobře informované zdroje z Apple zveřejnil několik informací o chystaném smartphonu iPhone 7. Kromě již zmíněných stero reproduktorů má být z nového iPhonu odstraněn 3,5mm audio jack. O tom se psalo již dříve, podle nových informací by však Lightning port, který audio jack nahradí, měl být kompatibilní se současnými kabely. Nový iPhone 7 má mít stejnou výšku i šířku jako iPhone 6S, avšak bude o něco tenčí - LCD displej má být o 1 mm tenčí než současný displej.


Nový iPhone však na rozdíl od předchozích spekulací nemá být vodotěsný a zachová si stejný hliníkový obal jako iPhone 6S. Novinkou však bude to, že fotoaparát na zadní straně konečně nebude vystouplý, ale bude splývat s tělem telefonu. I když je třeba brát všechny spekulace s rezervou, CNET vychází z informací analytika společnosti KGI Securities Ming-Čch' Kchua, jehož informace se v minulosti opakovaně ukázaly jako pravdivé. I když iPhone 7 je ještě daleko, Apple již v tomto měsíci údajně představí nový 4palcový iPhone založený na iPhonu 5S.

 

Zdroj: CNET

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*