Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Klávesnici Microsoftu pro iPhone můžete ovládat jednou rukou

Portál The Verge vůbec poprvé přinesl fotografie chystané softwarové klávesnice Microsoftu pro smartphony iPhone. Co nám nabídne?

Tím asi nejdůležitějším prvkem nové klávesnice od Microsoftu je to, že ji uživatelé mohou ovládat pouze pomocí jedné ruky. I když design klávesnice na první pohled vypadá velmi zvláštně, podle zdrojů The Verge je její používání velmi komfortní - a to dokonce více než u klávesnice na Windows 10 Mobile. Klávesnice s názvem Word Flow pro iOS (není zatím jasné, zda půjde o její finální označení) také na operační systém od Apple přináší skvělý systém predikce psaných slov, který známe z Windows Phone. Jelikož předvídání slov není zrovna silnou stránkou iOS, mohl by Microsoft na tomto poli uspět.


Kromě výše uvedeného nabízí Word Flow stejné funkce jako jiné klávesnice. Nechybí tedy povedení smajlíci (emoji) či možnost zvětšování či zmenšování písmen. Podle informací The Verge budou vývojáři amerického gigantu na nové klávesnici pro operační systém iOS pracovat ještě několik měsíců. Kromě toho je ve vývoji i verze Word Flow pro Android, jež by měla být vydána do konce tohoto roku.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*