Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Kompakt BenQ AC100 nabízí kreativní funkce

Kompaktní fotoaparát AC100 od společnosti BenQ se vyznačuje celou škálou kreativních funkcí.

Začněme netradičně právě u těchto funkcí, u modelu s rozlišením 14 megapixelů jsou totiž tím nejpodstatnějším. První z funkcí je režim mozaiky, který lze aplikovat na jakoukoliv fotografii. Retro vzhled dodá fotografiím funkce 4-Lomo, efekt Astral zase přidá jiskření. Pokud použijete efekt Toy camera (hračkový fotoaparát), bude celý svět na výsledném snímku vypadat, jako by byl tvořen samými miniaturami.

Docela běžnou funkcí je dnes zdůraznění vybraných barev s převedením všech ostatních do černobílé, specialitou modelu BenQ AC100 je však možnost použít tuto funkci také ve videoklipech (které jsou nahrávány v HD 720p rozlišení), a to již v průběhu natáčení. Mezi další prvky patří pokročilé inteligentní rozpoznávání scén, HDR režim, rybí oko, sekvenční snímání a autoportrét.

Fotoaparát, který se chlubí solidním designem a povrchem, jenž na dotyk evokuje kůži, disponuje optickým zoomem a 27mm širokoúhlým objektivem se  světelností f2,9, jenž zvládne makro už od 5 cm a také ISO 3200. V zadní části přístroje se potom nachází LCD displej s rozlišením 230 tisíc pixelů. Kompaktní model BenQ AC100 bude v prodeji v červené a stříbrné barvě za 1 199,- Kč bez DPH.

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*