Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Lenovo k prezentaci chystaného skládacího véčka využilo video fanouška

Po problémech Samsungu s modelem Galaxy Fold to s celou ideou skládacích telefonů začalo vypadat bledě. Jenže podle všeho se blýská na lepší časy, a na svědomí to má tak trochu i Lenovo.

Čínská značka připravuje inovovanou verzi ikonického véčka Motorola (Moto) Razr, které ve své době působilo jako zjevení. Nová varianta zařízení však má celou myšlenku posunout na novou úroveň, neboť po otevření se neobjeví displej a klávesnice, nýbrž skládací, respektive ohebná obrazovka.

Na internetu se od počátku roku postupně objevují koncepty toho, jak by tohle zařízení mohlo vypadat, a jedním z nejzdařilejších je koncept fanouška jménem Waqar Khan, který se svým výtvorem pochlubil ve videu zobrazujícím 3D CAD rendery Razru v jeho představách.

Ovšem podle všeho to vypadá, že samotné Lenovo svůj vlastní koncept ještě nemá, protože když v Číně mobil prezentovalo tamním novinářům, použilo pro jeho prezentaci právě video Waqar Khana. Evidentně neautorizované, zbavené vodoznaku a navíc doplněné o vlastní logo společnosti na konci.

V Číně každopádně platí, že když se něco začíná kopírovat, znamená to, že je to dobré. Takže Waqar Khan možná může být ještě rád.

Zdroj: Techspot.com

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.