Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Lenovo uvádí levného zabijáka Chromebooků s Windows 10

Chromebooky, jako je třeba Acer Chromebook 14, jsou zajímavou alternativou levných notebooků s Windows. Lenovo však nyní uvádí zařízení, které může zaujmout ty, kteří by raději zůstali u operačního systému od Microsoftu.

Jestliže spadáte do této kategorie, a právě sháníte konvertibilní zařízení s Windows, pak byste neměli vynechat právě uvedený Miix 320 od Lenova, už kvůli ceně.

Lenovo Miix 320 je vybaven 10,1palcovým Full HD (1 920 x 1 200) dotykovým displejem a procesorem Intel Atom X5, dále grafikou Intel HD, až 4 GB RAM a až 128 GB prostoru na eMMC úložišti.

Stroj s Windows 10 zároveň disponuje Wi-Fi 802.11ac (2x2), Bluetooth 4.2, reproduktory Dolby Advanced Audio, 10 hodinami výdrže na jedno nabití baterie, volitelnou LTE konektivitou se dvěma anténami, 5megapixelovým zadním fotoaparátem, 2megapixelovou webkamerou, portem USB typu C, dvěma porty USB 2.0, slotem na microSD karty, slotem na nano SIM a kombinovaným 3,5mm audio jackem.

Počítač s klávesnicí je 17,5 mm tlustý (tablet má 9 mm a dok s klávesnicí 8,5 mm) a váží pár gramů nad jeden kilogram.

Lenovo Miix 320 jde do prodeje v březnu za cenu začínající na 199,99 dolarech (5 100 Kč) za model s Wi-Fi a dokem s klávesnicí. Nejde o žádné dělo, ale za tu cenu budete srovnatelné zařízení s Windows hledat těžko.

Zdroj: Techspot.com

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*