Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Lenovo uvedlo levný tablet Tab S8

Společnost Lenovo na letošním veletrhu IFA v Berlíně kromě nového 17palcového herního notebooku a levného herního desktopového počítače představila i levný tablet.

Nový tablet s názvem Tab S8 je opatřen 8palcovým displejem s rozlišením 1 920 × 1 200 pixelů a je poháněn čtyřjádrovým procesorem Atom Z3745. K dispozici jsou 2 GB paměti RAM a 16 GB místa na disku. Kromě toho zařízení nabídne 8MP fotoaparát na zadní straně a 1,6MP nad displejem. Mezi další specifikace patří podpora Wi-Fi, Bluetooth 4.0, dva reproduktory nad displejem s technologií Dolby a volitelná podpora 4G LTE. Zařízení běží na Androidu 4.4 KitKat.

                                         
Tab S8 je tenký jen 7,9 mm a váží 300 gramů, tudíž je jedním z lehčích ve své kategorii. Baterie má na jedno dobití vydržet okolo sedmi hodin. Cena tabletu je opravdu příznivá, začíná na 199 dolarech (v přepočtu asi čtyři tisíce korun) a Tab S8 je tak znatelně levnější, než jiné osmipalcové tablety na trhu. Zařízení by se v obchodech a na webových stránkách Lenova mělo objevit ještě během září.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.