Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

LG představí až 20 telefonů postavených na Androidu

Společnost LG do konce tohoto roku plánuje uvést na trh dvě desítky zařízení, které budou postavené na operačním systému Android.

Navzdory svému závazku vůči společnosti Microsoft z počátku tohoto roku, že se bude soustředit na platformu Windows Phone, společnost LG počítá do konce roku s vydáním dvaceti zařízení, které poběží na platformě Android od Googlu. S touto informací včera přišel list Korean Times. Podle analytiků LG v oblasti chytrých telefonů, které tvoří téměř polovinu tržeb společnosti, zaostává za konkurencí (jmenovitě Samsungem a Apple). A řada nových telefonů postavených na oblíbeném Androidu by poptávku po smartphonech od LG mohla zvýšit.

Není samozřejmě jasné, zda všech dvacet zařízení budou smartphony, nebo zda se mezi nimi objeví i tablety nebo jiná zařízení. Dá se však předpokládat, že většina z nich budou mobilní telefony. Na druhou stranu analytici upozorňují na to, že LG chystá ještě vydat řadu telefonů na platformě Windows Phone 7 a příliš velká nabídka několika desítek telefonů na různých platformách by zákazníky mohla zmást.

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*