Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Logitech začíná vyrábět nové myši a touchpad pro Windows 8

Logitech oznámil vydání tří nových produktů, které mají uživatelům ulehčit pohyb v operačním systému Windows 8.

K novinkám v portfoliu výrobce patří bezdrátový dobíjecí touchpad s prostým názvem Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 a dále dvě dotykové myši, Logitech Touch Mouse T620 a Logitech Zone Touch Mouse T400, které jsou uzpůsobeny pro používání v dotykovém prostředí nového systému společnosti Microsoft.

Touchpad T650 je rozměrný a velice citlivý skleněný povrch, který reaguje na dotyk a hlavně podporuje multitouch gesta, která budou v novém systému dostupná. Kromě výběru, kliknutí a posouvání se tak dočkáte gest pro přechod mezi aplikacemi, švihu třemi prsty pro přechod na úvodní obrazovku nebo otevření „kouzelného panelu“.

Bezdrátová myš Logitech Touch Mouse T620 disponuje štíhlým designem a nabízí možnost volného uplatnění gest, která lze provádět na jakémkoliv místě povrchu myši. Druhá myš s kódovým označením T400 umožňuje rychlý a jednoduchý přístup k ovládacím prvkům nového systému.

Touchpad lze dobíjet prostřednictvím USB a jeho výdrž na jedno nabití činí dle výrobce až jeden měsíc. Je přitom možné jej samozřejmě vypínat a nízký stav nabití zjistit na integrované kontrolce. Myš T620 nabídne výdrž baterie až 6 měsíců, s myší T400 pak můžete podle Logitechu pracovat až 18 měsíců na jedno nabití.

Všechna zařízení by měla být na evropských trzích k dispozici již v průběhu října za doporučené maloobchodní ceny 1 999,- Kč (touchpad T650), 1 749,- Kč (myš T620) a 1 249,- Kč (myš T400).

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

 

Zdroj: TZ Logitech

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.