Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Microsoft mění způsob aktualizování Windows 8.1

Microsoft oznámil, že mění způsob, jakým bude v budoucnu aktualizovat svůj operační systém Windows - Windows 8.1 Update 2 již nebude.

V dubnu tohoto roku Microsoft vydal Windows 8.1 Update 1, který přinášel pouze několik málo novinek, jež měly zlepšit ovládání systému především pro uživatele s klávesnicí a myší. Následně si však Microsoft uvědomil, že namísto čekání na to, než se jeho vývojářům nové funkce "nakumulují", a jejich vydání jednou za rok, bude lepší, když aktualizace a vylepšení bude uživatelům doručovat každý měsíc. Od 12. srpna proto budou nové funkce pro Windows 8.1 distribuovány spolu s bezpečnostními aktualizacemi každé druhé úterý v daném měsíci.


Tento měsíc se dočkáme vylepšení přesnosti touchpadu (umožnění pravých kliků na touchpadu či zanechání zapnutého touchpadu, i když je připojena myš) či minimalizace žádostí o přihlášení u webových stránek využívajících SharePoint Online (pokud uživatel zaškrkne políčko "Zůstat přihlášený", nebude se již nadále muset u stránky se SharePointem Online přihlašovat). Vylepšení se uživatelům budou stahovat skrze Windows Update, což znamená, že se většině lidí stáhnou automaticky.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.