Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Microsoft na páté avenue otevře vlastní kamenný obchod

Microsoft plánuje na jedné z nejprestižnějších adres světa v blízkosti ikonického sklěného Apple Store otevřít svůj kamenný obchod.

Podle NY Daily News Microsoft v současné době jedná o pronájmu místa na Fifth Avenue v New Yorku, jež dříve využívala společnost Fendi. Microsoft bude za nové prostory platit tučnou sumu, jelikož nájemné za jeden metr čtverečný na Fifth Avenue se pohybuje okolo astronomických 37 000 dolarů (v přepočtu 740 000 Kč). Podle expertů bude kamenných obchod na páté avenue pro Microsoft jedinečnou šancí ukázat, že to s hardwarem myslí vážně.

                           
Microsoftu se zatím v prodeji tabletů Surface od jejich vydání v roce 2012 příliš nedaří. Americká společnost dokonce v období mezi dubnem a červnem tohoto roku u výroby svých tabletů zaznamenala zatím nevětší ztrátu ve výši 363 milionů dolarů, za celý finanční rok 2014 to pak bude 676 milionů dolarů. Podle expertů bude Microsoft v nové prodejně prodávat kromě svých tabletů také smartphony, konzoli Xbox One a počítačové příslušenství.

 

Zdroj: DailyTech

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.