Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Microsoft v říjnu odhalí nový hardware řady Surface

Společnost Microsoft pořádá dne 31. října v londýnském centru ExCel svou každoroční konferenci Future Decoded.

Portál The Verge se od zástupců redmondského giganta dozvěděl, že na akci promluví i korporátní viceprezident divize zařízení Panos Panay. Microsoft v říjnu zpravidla uvádí nový hardware značky Surface a vypadá to, že letošek nebude žádnou výjimkou.

Dobře obeznámené zdroje portálu The Verge řekly, že Microsoft očekává, že v rámci konference ukáže veřejnosti minimálně jedno zařízení řady Surface. Loni společnost představila své Surface Studio AIO pro tvůrce obsahu a aktualizovanou verzi zařízení Surface Book s vyšším výkonem a lepší výdrží baterie (ač design zůstal nezměněn).

Pokud jde o novinky chystané pro příští měsíc, hovoří se o verzi Surface Pro s podporou LTE konektivity, upraveném Surface Booku s procesory Intel Core 8. generace a/nebo inovovaném Surface Hubu.

Kromě toho společnost spolupracuje s několika partnery včetně Asusu, HP a Lenova na vývoji počítačů s Windows 10 na architektuře ARM. Zda tato zařízení budou představena na Future Decoded, to zatím není jasné, nicméně jde o jednu z možností.

Zdroj: Techspot.com

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.