Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Microsoft vydal první aktualizaci pro Windows 10 Technical Preview

Microsoft vydal první aktualizaci pro systém Windows 10 Technical Preview, která přináší testerům několik nových funkcí.

Nový operační systém je tak nyní označován jako build 9860 a aktualizace je distribuována klasicky skrze Windows Update. Jednou z hlavních novinek přidaných do betaverze je Action Center. Tato funkce, jež byla dříve přítomna ve Windows Phone a nyní si našla cestu na desktop, zobrazuje všechna upozornění přehledně na jednom seznamu. V budoucích verzích Windows 10 bude Action Center umožňovat také upozornění vyřizovat. Mezi další zajímavé funkce, které se osvěčily na Windows Phone, patří Data Sense, jež monitoruje využívání dat na síti a umožňuje upravovat připojení k internetu, když se uživatel blíží k nějakému limitu.

 

Data Sense tak využijí především lidé s tablety a laptopy běžícími na Windows 10. Vylepšeny byly ve Windows 10 i animace, které nyní vypadají lehce odlišně, než v předchozím buildu. Přidány byly nové klávesové zkratky (například Win + Shift + šipky pro přesouvání aplikací mezi monitory) a Microsoft mírně upravil i uživatelské rozhraní aplikace pro připojování na Wi-Fi sítě.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.