Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Microsoft vypíná online verze svých klasických her

Je pravděpodobné, že jste hraním online her od Microsoftu (Hearts, Backgammon, Dáma a další) buďto posedlí, nebo jde tahle kategorie zcela mimo vás. Fanoušci ovšem zapláčou, jejich oblíbené hry totiž končí.

V příspěvku na fóru Microsoft Community společnost oznámila, že jeho online verze her Backgammon, Dáma (Checkers), Spades, Hearts, Reversi a MSN Go končí. Jestliže pořád používáte Windows XP, pak si je naposledy zahrajete koncem července. Pokud je vaším operačním systémem Windows 7, pak podpora těchto her pro něj končí stejný den jako podpora systému samotného, tedy 22. ledna 2020.

„Skutečně si vážíme času a vášně, které jste vložili do internetových her od Microsoftu,“ napsala společnost v příspěvku na blogu. „Byla to skvělá komunita. Nicméně nastal čas, abychom společně s našimi hardwarovými a softwarovými partnery investovali svoje zdroje do novějších technologií, abychom tak mohli i nadále dodávat skvělé nové zážitky.“

S blížícími se termíny vypršení podpory už hry podle Microsoftu nebudou hratelné. Proč na jejích novějších operačních systémech budou hry dostupné i nadále, společnost nevysvětlila.

Chcete-li si zahrát Hearts online, budete si muset vygooglit nějakou jinou verzi než tu od Microsoftu. Anebo víte co, sejděte se v pátek s kamarády v hospodě a zahrajte si offline karty jako za starých časů.

Zdroj: PCWorld.com

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.