Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Nové aplikace v Google Play si nyní můžete předem registrovat

Oficiální e-shop a androidovými aplikacemi Google Play Store nyní uživatelům umožňuje předregistrovat si nové aplikace a nezmeškat tak jejich vydání.

První aplikací, která novou funkci využívá, je Terminator Genesis: Revolution. Pokud si uživatelé aplikaci předregistrují, obdrží upozornění ihned poté, co ji její tvůrci vydají. Google Play Store samozřejmě umožňuje předregistraci kdykoli na stránce dané aplikace zrušit. Google se v poslední době snaží svůj e-shop s aplikacemi pro operační systém Android změnit tak, aby byl pro vývojáře i uživatele co možná nejvíce přívětivý. Nedávno například americký gigant oznámil, že bude všechny nové aplikace a jejich aktualizace prověřovat a zjišťovat, zda nejsou škodlivé.


I když aplikace kontrolují lidé, Google na svém blogu slíbil, že „celý proces proběhne v řádu několika hodin po zaslání aplikace do Google Play a rozhodně nepůjde o dny či týdny.“ Tím Google narážel na konkurenční App Store od Apple, který je známý tím, že v něm schvalovací proces trvá dlouho. Aplikacím v Google Play je nově také přiřazován rating, pomocí něhož je možné snadno zjistit, pro jakou věkovou skupinu je ten který program vhodný.

 

Zdroj: IDG News Service

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*