Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Pebble přijímá předobjednávky na nové smartwatch Time Steel

Jeden z předních výrobců chytrých hodinek, společnost Pebble, začala jen několik týdnů po vydání svých hodinek Pebble Time přijímat předobjednávky na nové smartwatch Time Steel.

Time Steel jsou variantou Pebble Time vyrobenou z oceli, která má k uživatelům dorazit do dvou měsíců od zaplacení předobjednávky. I když budou design a funkce Time Steel stejné jako u Pebble Time, bude mít novinka ocelové pouzdro, lepší displej a větší výdrž baterie. Cena bude začínat na 249 dolarech za hodinky s koženým páskem, za ocelový pásek si připlatíte dalších padesát dolarů.


První recenze Time Steel jsou veskrze pozitivní. Například portál The Verge napsal, že nové smartwatch na jedno nabití vydrží až šest dnů a recenzenti vychvalovali nový LCD displej s podporou 64 barev, který se na rozdíl od displeje Pebble Time tolik neleskne. Na druhou stranu velkou nevýhodou smartwatch Pebble oproti konkurenci je omezená nabídka aplikací, což by už u hodinek za danou cenu mohlo někoho zarazit. Pro srovnání, konkurenční Apple Watch s výrazně lepší nabídkou aplikací začínají na 349 dolarech.

 

Zdroj: IDG News Service

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.