Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Ray Super Remote je univerzální dotykový ovladač

Najít ideální univerzální ovladač pro domácí kino nemusí být snadné. Pokud však chcete opravdu moderní dotykový ovladač, vyzkoušejte Ray Super Remote.

S pouze několika fyzickými tlačítky by leckdo mohl Ray na první pohled zaměnit za smartphone. Zařízení má 4,8palcový dotykový displej, pomocí něhož lze provádět většinu úkonů. Na ovladači lze například zobrazit televizní program, vyhledávat filmy podle názvu nebo filtrovat výsledky dle žánru. I když je pravdou, že na trhu již jsou aplikace, které promění váš telefon v dálkový ovladač, výhodou Ray je nepochybně to, že bude vždy na svém místě. Stejně jako jiné univerzální ovladače umí i Ray ovládat celou řadu zařízení od domácího kina, přes set-top boxy jako Roku až po Xbox.


Tradiční univerzální ovladače, které jsou na trhu, může být někdy složité nastavit - obzvláště tehdy, pokud nemají displej. Oproti tomu Ray má přívětivé uživatelské rozhraní, jež není třeba složitě studovat. Na druhou stranu ovladač není vůbec levný - v současné době jej lze předobjednat za 199 dolarů.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.