Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Samsung chystá něco velkého, zveřejnil video upoutávku na CES 2013

Samsung zveřejnil několikasekundové video nabité údernými marketingovými slogany. Dle zvěstí plánuje společnost představit nejen nové produkty, ale také logo společnosti a marketingovou strategii.

Na prestižní lednovou konferenci CES 2013 si jihokorejská společnost Samsung zřejmě připravila výrazné novinky. Traduje se, že má společnost v plánu představit svou novou tvář, zřejmě tedy upustí od doposud používaného, někdo by jistě tvrdil až fádního, loga. Alespoň tedy v oblasti spotřební elektroniky.

Samsung údajně navázal spolupráci se Scottem Bedburym, známým marketingovým poradcem, jehož dosavadní úspěšná práce je spjata například se značkami Nike nebo Starbucks. Informaci jako první zveřejnil australský magazín Channle News, který věří, že video upoutávka ve skutečnosti neadresuje nové zařízení, nýbrž samotnou společnost Samsung.

Ve hře je však také nový smartphone Galaxy S 4, který by měl navázat na řadu úspěšných zařízení Galaxy S. Současná vlajková loď Samsungu, Galaxy S 3, dokonce dosáhl ve třetím kvartále letošního roku vyšších prodejů, než iPhone 5 z produkce konkurenčního Applu.

Spotřebitelský veletrh CES 2013 proběhne v americkém Las Vegas od 8. do 11. ledna.

autor Jan Bednařík


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.