Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Samsung Galaxy S III mini byl představen

Společnost Samsung minulý týden představila Galaxy S III mini, smartphone, který vlastně až tak "mini" není. Jaké jsou jeho vlastnosti?

Již dříve bylo jasné, že bude S III mini disponovat displejem o úhlopříčce 4 palce, nyní víme, že tento displej využívá technologii Super AMOLED. Elegantní přístroj s rozměry 121,55 x 63 x 9,85 mm a hmotností 111,5 gramu je poháněn dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1 GHz a vybaven operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean. Fotoaparát má rozlišení 5 megapixelů. K dalším specifikacím patří vnitřní paměť 8 GB a možnost rozšíření microSD kartou až o dalších 32 GB.

Některé vlastnosti telefonu jsou shodné s těmi, které nalezneme u jeho většího bratra. Tak například S Voice je, jak již název napovídá, systém ovládání telefonu hlasem, funkce Inteligentní upozornění vám oznámí zmeškané hovory a zprávy ihned, co smartphone vezmete do ruky. Smart stay zase rozeznává oči uživatele a v případě, že jsou namířeny na telefon, nechává rozsvícený displej.

Samsung Galaxy S III mini se na českém trhu bude prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 8 999,- Kč od druhé poloviny měsíce listopadu.

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.