Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Samsung Galaxy S4 se bude dobíjet bezdrátově

Nová vlajková loď společnosti Samsung s názvem Galaxy S4 se začne prodávat 15. dubna a podle všeho se bude moci bezdrátově dobíjet.

Mobilní telefon Samsung Galaxy S4 bude opatřen velkokapacitní 2600mAh baterií, která má o dvacet procent větší výkon než v případě modelu Galaxy S3. Nejzajímavější funkcí pro většinu uživatelů však zcela jistě bude bezdrátové dobíjení, které vzniklo ve spolupráci s A4WP (Aliance pro bezdrátovou energii), jejímž zakládajícím členem je Samsung. Podle dřívějších neoficiálních informací měl S4 pohánět čtyřjádrový procesor Cortex A15 a mluvilo se také o tom, že k dispozici budou 2 GB paměti RAM, 13Mpx zadní kamerka a velký 5palcový 1080p displej.

Nové informace to potvrzují, avšak uvádějí, že S4 bude pohánět dokonce osmijádrový procesor Mali-T658 a telefon bude k dostání v černé a bílé barvě. Galaxy S4 se v Samsungu interně dříve přezdívalo Project J, nyní se mu podle nových informací říká "Altius". Očekává se však, že při svém vydání bude přejmenován právě na Galaxy S4.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.