Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Samsung Galaxy S7 bude dostupný ve dvou velikostech

Nová vlajková loď společnosti Samsung, smartphone Galaxy S7, bude podle nových informací vydána ve dvou verzích s displeji o různých velikostech. Výroba údajně začne již v únoru.

Standardní verze S7 bude údajně mít 5,2palcový displej, zatímco verze Edge má mít zakřivený 5,5palcový displej. Současný model Galaxy S6 vydaný v tomto roce nabízí pouze jednu velikost displeje, a to 5,1 palce. Podle zdrojů korejského portálu ET News dokončí Samsung vývoj S7 v lednu a masovou výrobu spustí o měsíc později.


Samsung údajně plánuje, že při představení Galaxy S7 bude mít na skladě 5 milionů kusů nových smartphonů - 3,3 milionu kusů standardních a 1,6 milionu kusů Edge se zahnutým displejem. Samsung své nové vlajkové lodě tradičně představuje před Světovým mobilním kongresem a prodávat je začne v dubnu. V letošním se Světový moblní kongres odehrává od 22. do 25. února, tudíž bychom se představení S7 mohli dočkat již 19. února. Podle nepotvrzených informací má novinka od Samsungu nabídnout displej citlivý na stisk, podobně jako je tomu u nového iPhonu. Kromě toho má mít S7 rychlejší procesor, lepší fotoaparát a výkonnější baterii.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*