Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

SAP nabízí technologie pro boj s koronavirem zdarma

Společnost SAP poskytuje ve světle současné situace některé svoje technologie zdarma. Účelem má být podpora dodavatelského řetězce, práce z domova i včasného zachycení viru.

Kromě jiného firma na 90 dnů, tedy zhruba tři měsíce, otevírá přístup k systému SAP Ariba Discovery, což je digitální tržiště, jež umožňuje nabídku vlastního zboží a služeb a současně vyhledávání zboží a služeb u více než 4 milionů dodavatelů globálně. Rychlé a efektivní propojení pomocí tohoto tržiště má minimalizovat narušení dodavatelského řetězce kvůli zpožďování zásilek, problémům s kapacitou a rostoucí poptávce spotřebitelů po určitých druzích produktů.

Další zpřístupněné řešení SAP je konkrétně od firmy Qualtrics a zahrnuje dvojici možností – ta první s názvem Remote Work Pulse umožňuje vaší společnosti zjistit, jestli je připravená na práci z domova, ta druhá nese název COVID-19 Pre-Screen & Routing a umožňuje třídit symptomy koronaviru, identifikovat rizikové občany a zajistit, aby byli všichni lidé s příznaky nemoci nasměrováni ke správnému postupu a testování.

Bezplatná je nově také prémiová varianta aplikace Triplt, jež denně zpracovává celosvětově statisíce itinerářů a upozorňuje uživatele na zpoždění jejich letů, případně na jiné aktualizace letového řádu.

Zdroj: TZ SAP

 

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.