Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Sony oficiálně představilo SmartWatch 2

Společnost Sony oficiálně představila nové chytré hodinky s názvem SmartWatch 2, které se jednoduše propojí s jakýmkoli zařízením postaveným na Androidu.

Design nových hodinek se příliš neodlišuje od jejich předchůdce - mají hliníkové tělo odolné vůči prachu a vodě (nemají problém s deštěm, ale plavat se s nimi nesmí). Po propojení se smartphonem hodinky umožňují přijímat hovory, pořizovat fotografie, prohlížeč statusy z Facebooku či Twitteru nebo na dálku kontrolovat e-maily a textové zprávy. Po stažení speciálních aplikací se funkce hodinek ještě dále rozšíří.


Při využití aplikace Runtastic například hodinky lze používat jako sportovní příslušenství. V současné době si uživatelé mohou vybírat z více než dvou stovek aplikací vytvořených exkluzivně pro SmartWatch 2 a díky otevřené API lze očekávat, že další brzy přibydou. Displej má 1,6 palce a rozlišení 220x176 pixelů a zařízení běží na Androidu 4.0. Řada lidí se možná bude bát toho, že hodinky se budou často vybíjet - podle Sony však nové chytré hodinky vydrží na jedno nabytí tři až čtyři dny. Cena zatím nebyla oznámena.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.