Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

Stáhněte si Windows 10 Preview build 9926 s nejnovějšími funkcemi

Microsoft zpřístupnil v rámci svého programu Windows Insider svůj zatím poslední pre-release build Windows 10 s téměř všemi nedávno představenými funkcemi.

Kromě nového Start Menu, které lze rozšířit až na celý displej, lednový technical preview build 9926 obsahuje také asistentku Cortana. Ta sedí v taskbaru a pomáhá s hledáním aplikací, nastavení a dat, stejně jako při hledání na webu. K dispozici je také předělané menu Nastavení, nové Fotografie, Mapy, aplikace Xboxu a Windows Store Beta.


Microsoft do nového buildu také implementoval několik menších změn v závislosti na odezvě uživatelů. Opravena byla například chyba, kvůli které na klávesnici v některých případech nesvítily diody při stisknutí kláves Caps lock / Num lock / Scroll lock. Nová preview verze Windows 10 bohužel neobsahuje očekávaný webový prohlížeč Spartan ani podporu Music Locker, který je založen na OneDrive. Microsoft představil nové funkce určené především pro koncové uživatele minulý týden na své konferenci. Windows 10 mají být na trhu uvedeny v druhé polovině tohoto roku.

 

Zdroj: Techspot

autor Jiří Paleček


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.