Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

TP-Link představil na CES nové routery i extender

To, že výrobce síťových zařízení TP-Link přinese na veletrh CES 2017 v Las Vegas další novinky, nebylo žádným tajemstvím. Nevědělo se však, jakou přesně budou mít formu.

Kromě jiného uvedla společnost na největší akci roku zaměřenou na spotřební elektroniku dvojici routerů nové řady Deco – konkrétně jde o modely Deco M5 a Deco M5 Plus s technologií Powerline. Oba podporují nejnovější technologii Wi-Fi typu mesh a zvládá tak pokrýt víceméně všechna zákoutí domácnosti, která si vyžaduje připojení k internetu.

Ten druhý pak zvládá přenos dat přes elektrické rozvody, což eliminuje nutnost tahání speciálních kabelů po domácnosti v případě, že z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete využívat bezdrátové připojení. Routery TP-Link využívají pokročilé Wi-Fi technologie americké značky Qualcomm, známé například výrobou čipsetů do chytrých telefonů (ale nově třeba i do zařízení s Windows 10).

TP-Link Archer AC2300

K dalším novinkám TP-Linku patří třeba gigabitový bezdrátový router AC2300 s technologií MU-MIMO, díky které zvládne připojit více zařízení při plné rychlosti, což umožňuje třeba simultánní hraní on-line her a streamování videa.

TP-Link RE650

A nakonec tu máme gigabitový Wi-Fi repeater (opakovač, extender) RE650 AC2600, který spolupracuje se všemi routery, přístupovými body (AP) a bezdrátovými modemy a zvládá rozšířit dosah Wi-Fi sítě do problematicky dostupných nebo vzdálenějších míst.

Zdroj: TZ TP-Link

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*