Tato stránka používá Cookies. Informace o Cookies.
 
PRO MOBIL
PRO MOBIL
KLASICKY
KLASICKY


Novinky

TP-Link uvádí extra rychlý router Archer C2300

Společnost TP-Link přichází na trh s extra rychlým routerem Archer C2300, který díky použitým technologiím dosahuje rychlosti až 2 300 Mbit/s.

Takto vysoká rychlost připojení je zajištěna různými faktory, například využitím technologie NitroQAM či dvoujádrového procesoru taktovaného na 1,8 GHz, ale také podporou nejnovějšího standardu Wi-Fi IEEE 802.11ac a dvou pásem. Rychlost pak dosahuje až 600 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 1 625 Mbit/s v pásmu 5 GHz.

Díky technologii MU-MIMO se pak může plnou rychlostí připojit více uživatelů, řešení Range Boost zase umožňuje připojení vzdálenějších či méně výkonných koncových zařízení.

Zabezpečení přenášených dat je zajištěno bezpečným tunelovým připojením prostřednictvím OpenVPN a PPTP VPN.

Konektivita je kromě výše uvedeného zajištěna také čtyřmi porty typu RJ45 pro gigabitovou síť LAN s podporou agregace linek. Dále jsou k dispozici dva USB porty, z toho jeden rychlejší typu USB 3.0 (například pro připojení externího datového úložiště) a druhý pomalejší typu USB 2.0 (například pro připojení síťové tiskárny).

Ovládání a nastavování routeru TP-Link Archer C2300 je možné prostřednictvím mobilní aplikace Tether, která je dostupná pro platformy Android a iOS.

Zdroj: TZ TP-Link

autor Pavel Kreuziger


Mobilní verze našich dalších titulů

 
 
Nahoru
 
Nahoru
 
© IDG Czech Republic, a.s.
 
*